Newsletter 2017/09/24/8
Społeczność – Pięknego Umysłu Com
 

Relacja z III Zlotu Pięknego Umysłu w Katach Rybackich, pierwsza limitowana kolekcja naszej odzieży oraz inne tematy

kwartalnik PieknegoUmyslu.com
 Katy-2017

Witaj gosc,

   Jak zawsze działo się u nas przez ostatnie cztery miesiące…. Oprócz milionów słów wymienionej poprzez PUczat (na nowej platformie – mattermost) spotkaliśmy się na III Zlocie PUczatu w Katach Rybackich w dniach 15-17 września br. Jak było można przeczytać w relacji JaPy z tego wydarzenia – bawiliśmy się przednio. Zagościły u nas dwa nowe blogi (https://pieknyumysl.com/wp/blogs/) – szczególnie blog ‚Parę myśli stąd” trzymał nas w napięciu przez kilk tygodni. Do pisania książki PUczatu dołączył nowy autor – Rafał (https://pieknyumysl.com/wp/czytelnia/tworczosc-pieknego-umyslu/). Natomiast wczoraj odbyła sie oficjalna  premiera I limitowanej kolekcji odzieży PieknegoUmyslu Com. Więcej szczegółów o tych wydarzeniach znajdziesz drogi czytelniku poniżej, naszego listu….

   We wstępie tylko nadmienimy, że aby ponownie dołączyć do PUczatu, należy koniecznie udać się pod poniższy link w celu utworzenia konta:

https://puczat.pl/signup_user_complete/?id=tuyyfj3ouj838cwadjni6qoxhy

Więcej informacji, co się zmieniło z naszym czatem, dostępne jest pod poniższą stroną:

https://pieknyumysl.com/wp/czat/

Nasz interfejs PUczatu już jest dostępny, obok innych języków również w języku angielskim. Jak obchodzić się z mattermostem znajdziesz pod poniższa stroną:

https://pieknyumysl.com/wp/korzystanie-z-mattermosta/.

Np. mało osób wie, że po włączeniu pewnej opcji – można rozmawiac nawet jak przez telefon albo dokonywać video konferencji. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi opcjami konfiguracyjnymi tego komunikatora.


Relacja JaPy z III Zlotu PieknegoUmyslu Com

☆ Zlot się wszystkim uczestnikom podobał. Aktywnie wypoczeliśmy w DM Cichy-Kacik, rozmawialiśmy do wczesnych godzin porannych. Było wiele atrakcji i prawde mówiąć nasze Zloty powinny trwać co najmniej 1 tydzień, tyle JaPa przygotował ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu. Wiecej o naszych Zlotach, tym i poprzednich można przeczytać pod poniższym linkiem:

https://pieknyumysl.com/wp/category/zlot/

Apel o podpisy założycielskie „Stowarzyszenia PięknyUmysł Com”

☆ Apelujemy o zdecydowanie się na złożenie podpisów pod listę założycielką naszego Stowarzyszenia. Każdy podpis się liczy. Jeżeli nie jest Ci obojętny nasz dalszy los – skontaktuj się z JaPą. Więcej szczegółów tego apelu i o Stowarzyszeniu, które chcemy założyć, znajdziesz pod poniżsżą stroną:
https://pieknyumysl.com/wp/2017/nasze-stowarzyszenie-jest-coraz-blizej/

 

Jest Pomysł uruchomienia zimowych Zlotów PieknegoUmyslu Com na południu polski i w sezonie zimowo-wiosennym

☆ Z uwagi, że do Katów daleko i jest sporo osób w Naszej Społeczności z południa Polski, jest pomysł rozdzielenia Zlotów. We wrześniu odbywałby się Zlot na północy Polski, natomiast zimą lub wczesna wiosną na południu lub w centralnej Polsce. Obecnie wstępnie planujemy zrobić Zlot 4 lub 11 marca 2018 roku w Szczawnicy. Niedługo podamy szczegóły tego wydarzenia i oby się udało. Wszystkich chętnych do organizacji Zlotu na południu Polski zachęcamy do kontaktu z JaPą….

 

I Limitowana kolekcja odzieży PieknegoUmyslu Com już jest

Już czeka na Ciebie…:

https://pieknyumysl.com/wp/2017/i-limitowana-kolekcja-odziezy-pieknegoumyslu-com/

Zachęcamy do kupowania…

 

Podziękowanie z Oddziału Dziennego Szpitala z Gdańska

Kilka miesięcy temu z inicjtywy JaPy oraz z nieprzymuszonej woli PUczatowian zebraliśmy spora sumę pieniędzy na laptopa dla oddziału dziennego. Nie dawno otrzymaliśmy oficjalne podziękowanie od personelu i pacjentów tego oddziału:

https://pieknyumysl.com/wp/2017/wielkie-dzieki-z-oddzialu-dziennego/

 

Projekty ulotek PieknegoUmysłu.com

Rzutem na taśmę, aby ulotki były gotowe na I Kongres Zdrowia Psychicznego, JaPa i dziewczyna kreutzera wykonali projekty ulotek, które wydrukowane trafiły do niektórych pacjentów w Warszawie kilka miesięcy temu.

Tutaj dostępne są te projekty. Można udostępniać, wydrukować, rozdawać znajomym i na swoich oddziałach dziennych i na różnych terapiach. Z góry dzięki…

https://pieknyumysl.com/wp/2017/ulotki-pieknegoumyslu-com/

 

    Zrzutka na projekt „Zostań Przy Mnie”

Organizatorzy I Kongresu Zdrowia Psychicznego napisali do osób biorących udział w konferencji apel o dotacje – Organizatorem tej akcji – „Zostań Przy mnie”, jest bardzo sympatyczna, oddana pracy z młodymi ludzmi Pani dr., która miałem okazję poznac na panelu dyskusyjnym w czasie Kongresu….

https://pieknyumysl.com/wp/2017/akcja-zostan-przy-mnie/

Pomożemy?

    Dotacje

Stan dotacji na dzień dzisiejszy to: 1784 zł uzbierane z 1250 zł do uzbierania.
Jednak nie zatrzymujemy się z dotacjami – im wiecej uzbieramy pieniędzy teraz, to wiecej będzie przekazane na kolejne lata i/lub zrobimy wspólnie jakąś dodatkowa akcję… nie zaplanowana w naszym budżecie na rok 2017

Więcej o naszych dotacjach dzieki którym jesteśmy i możemy ze soba gadać na PUczacie – można przeczytać pod poniższa stroną:

https://pieknyumysl.com/wp/dotacje/

 

W każdej chwili każdy może przekazać nawet najdrobniejszą dotację.

 

Nasze Forum – tam możesz powiedzieć…

Nasze forum po kolejnym przerobieniu wygląda tak:

http://forum.pieknyumysl.com/

Zostały przeniesione wpisy ręcznie z poprzedniego naszego Forum. Zachęcam do publikowania różnych przemyśleń, informacji i swojej twórczości na jego łamach.Forum wymaga oddzielnej rejestracji.

A na początek promujemy wpis JaPY z forum o Yayoi Kusamie i jej niesamowitej ekspozycji artystycznej:

http://forum.pieknyumysl.com/topic/70/gdyby-nie-sztuka-zabi%C5%82abym-si%C4%99-ju%C5%BC-dawno-temu-choroba-i-geniusz-yayoi-kusamy

I wątek, gdzie można się przedstawić:

http://forum.pieknyumysl.com/topic/69/przedstaw-si%C4%99

Aby pisać, wcześniej, należy zarejestrować się na forum:

http://forum.pieknyumysl.com/register

Oraz powiadomić o tym fakcie JaPe poprzez PUczat lub mejlowo: admins@pieknyumysl.com

Czujesz się źle – napisz.

Przypominamy, że jeśli czujesz, że na czacie jest Tobie źle, ktoś źle Cię potraktował, są jakieś waśnie, chore sytuacje. Lub po prostu masz doła i chcesz się wyżalić – napisz wszystko, co Cię gryzie poprzez formularz kontaktowy (można to zrobić zupełnie anonimowo). Postaramy się rozwiązać konflikt.

Link do formularza:
https://pieknyumysl.com/wp/kontakt/

I Ty możesz współtworzyć nasz Wortal.

Zachęcamy do dołączenia do naszej strefy blogerskiej, która jest pod poniższym adresem:

https://pieknyumysl.com/wp/blogs/

Każdy może dołączyć i współtworzyć. Blogi mają głównie pokazać, że ludzie chorzy lub po kryzysach psychicznych też są zdolni. Że my nie jesteśmy świrami z siekierami. Ale mamy pasje, talenty i coś do powiedzenia.

Chętnych do założenia swojego bloga prosimy o kontakt poprzez admins@pieknyumysl.com lub PRV przez PUczat z JaPą.


„DO ZOBACZENIA W ŚWIECIE PIĘKNEGO UMYSŁU COM….”

Pozdrawiamy,
Zespół PieknyUmysl.Commiles

Patrząc z rynsztoka do gwiazd...

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: