Zakładamy stowarzyszenie.,.

Dzięki uprzejmości i ogromnego zaangażowania ordynator o. dziennego w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku – Pani dr. Ferszke, jest szansa, że pod egidą szpitala powstanie Nasze Stowarysznie.

Pod egidą, znaczy się, że adresem Stowarzyszenia będzie adres Szpitala oraz na oddziale dzienny będziemy mieć szafeczke na klucz na nasze dokumenty – i to wszystko. Szpital nie będzie ingerował w nasze poczynania – chyba, że coś przeskrobiemy… 🙂 Użyczą nam adres korespondencyjny i będa ala bezpiecznikiem, który powie nam coś jest nie tak i pogrozi palcem – sam chcę tego bezpiecznika, w razie czego.

Stowarzyszenie wstępnie będzie nazywać się:

„Stowarzyszenie PięknyUmysł Com’ – Internetowa Społeczność osób po kryzysach psychicznych.

Na wstępie potrzebujemy minimum 7 podpisów na kartce – tzn, podpisów osób – załozycieli Stowarzyszenia. Ta karta pójdzie do archiwum Urzędu Miasta Gdańska, gdyż w Gdańsku powstanie główny oddział Stowarzyszenia. Zatem personalia osób podpisanych nie będzie nigdzie publikowane – spokojna głowa – dla tych co się obawiają oficjalnie nas wspierać.

Jednak bez tych 7 podpisów nic nie zrobimy. Dlatego zachęcamy wszystkich – każdy podpis się liczy.

Jeżeli chcesz abyśmy poszli 1 krok do przzodu z PieknymUmyslem i PUczatem – skontaktuj się koniecznie z JaPą – poprzez czat, lub mejlowo: admins@pieknyumysl.com.

Dzieki Stowarzyszeniu będziemy mogli ubiegać sie w przyszłości o dotacje z UM i nie tylko z UM. Będziemy mogli ubiegać sie o oficjalnych sponsorów, prywatnych, a nawet prawnych. Będziemy mogli odpisywać od podatku darowizny na PUczat. Będziemy lepiej wyglądać w relacjach z naszymi partnerami i np. psychologami/psychiatrami, który będą chcieli w przyszłosci nawiązać z nami współprace za darmo czy za pieniądze. A może w przyszłości, nawet, zostaniemy Organizacją Pożytku Publicznego i będzie można przekazywać na PUczat 1% swojego podatku.

Los PieknegoUmyslu Com jest w Waszych rękach – każdy podpis się liczy!!!

 

Trzymam za Was kciuki – JaPa

 


miles

Patrząc z rynsztoka do gwiazd...

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: